Úvod Hledání Košík Objednávka Blog Nakupto.cz Obchodní a dodací podmínky, provoz. a reklam. řád Zásady ochrany osobních údajů

Kontaktní údaje
Provoz/Dotazy/reklamace:
info@nakupto.cz
Josef Nádběla - ALAWARE
Sídlo firmy: Moravská 617, Chropyně
IČ: 758 11 511
MT: 731 834 074
Nejsme plátci DPH.

RSS zdroj zde nebo klikněte na ikonku (Přidej na Seznam.cz) v záhlaví.

Valid CSS!

  
Návštěvy
Celkem:135713
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Blog Nakupto.cz
Žebříček TOP 10 nejzajímavějších antikvariátních knih na Nakupto.cz za rok 2016

Je jasné, že většina lidí nevěnuje knihám pozornost, ba přímo knihy zatracují. Televize a počítače spolehlivě knihy vytlačují z většiny českých domácností. Ovšem... Je to dobré? Číst knihy, mít doma knihovničku zajímavých knih, to není nikdy k zahození! Nikdy nevíte, kdy přijde doba black outu, výpadku elektrické energie a s tím spojené velké nudy, kterou umí zahnat jen dobrá kniha. A co třeba nemoc. Kdo z nás se neléčí tak, že sedí v posteli zakrytý peřinou a čte si knížku?
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.11.2016,21:26


Žebříček TOP 10 nejlepších PC her na Nakupto.cz za rok 2016

Některé hráče PC her to možná ani nenapadne. Kupují si nové PC hry, podřizují se pravidlům STEAMu, který si vynucuje internetové spojení a různými způsoby znechucuje hraní. Bude váš účet na Steamu funkční i za rok? Za dva roky? Za pět let??? Pokud vím, tak já tady jen sáhnu do šuplíku, vytáhnu originální PC hru, která šla ještě mimo STEAM a pojede to. Super.
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.08.2016,19:35


Časopis ABC - mladých techniků a přírodovědců. Starší a archivní čísla najdete na www.nakupto.cz levně!

Většina z vás zná časopis ABC. Na našem e-shopu www.nakupto.cz jsme se rozhodli, že budeme pro vás shánět starší archivní čísla. Časopis ABC je vhodný dárek pro vaše děti, které vám pomůže odtrhnout od obrazovek počítačů a televizorů. Zároveň to může být vhodný dárek pro vás samotné. Zkuste si po letech slepit auto, loď, tank, kosmickou loď nebo třeba hrad či dům! Obdarujte slepovačkou své známé nebo děti! Sbírejte encyklopedické kartičky, kompletujte komiksy. Proč ne?
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.07.2014,20:04


Céčka - legenda, která přetrvala desetiletí. Historie, minulost a současnost.

Na konci 70. let neznámý génius přišel na to, že pestrobarevné plastové výlisky ve tvaru písmene ''C'' o velikosti 1,5 centimetru lze spojit do sebe a skládat do dlouhých řetězů. Původní nápad byl prodávat tyto výlisky na tvorbu závěsů oddělujících jednotlivé prostory bytu, nejčastěji kuchyní nebo obýváků. Nikdo tehdy netušil, že se z jednoduchého nápadu stane legendární dětská hračka a směnné platidlo mezi dětmi.
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.09.2013,08:35


HLAVOLAMY - příležitost, jak procvičit mysl a vylepšit schopnost řešit problémy

Lidský mozek se může vyvíjet celý život. Záleží na tom, zda pasivně přijímáte informace ze svého okolí, nebo zda se snažíte tyto informace aktivní zpracovávat. Stejně tak vědci přišli na to, že pokud mozek řeší složité problémy, vyvíjí se. Pokud naopak zůstává v netečnosti a nesnaží se řešit, nejen, že se problémy časem na člověka vysypou, ale navíc mozek zakrní a nebude schopen rozseknout jednoduché životní situace.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.08.2013,20:21


Deep Shadows - programátoři, kteří vyvíjeli S.T.A.L.K.E.R. jdou vlastní cestou

Známou počítačovou hru S.T.A.L.K.E.R. vyvinula ukrajinská společnost GSC Gameworld. Možná nevíte, že část programátorů (která se přímo na hře S.T.A.L.K.E.R. podílela) z této společnosti odešla a založila vlastní společnost pod názvem Deep Shadows.
kliknout a zobrazit celý článek.....
20.07.2013,21:46


Vyplatí se sbírat pohledy (pohlednice)?

Sbírání pohledů (pohlednic) je nenáročný koníček, kterému se odborně říká FILOKARTIE. Pohlednice nezabírají mnoho místa. Lze je třídit v krabicích např. podle abecedy nebo podle stáří. Je to nádherný koníček. Čím více jsou pohlednice starší, tím je jich méně a tím větší mají hodnotu pro ostatní sběratele. Pohlednice můžete sbírat podle různých měřítek. Lze se zaměřit na pohlednice s určitým tématem - například vztahující se k jednomu městu. Sbírat pohlednice místopisné nebo naopak pohlednice z přírody, krajiny. Pohlednice znázorňující obyvatele.
kliknout a zobrazit celý článek.....
11.07.2013,20:13


Ametyst - polodrahokam, který dodá odvahu a zmírňuje stres

Polodrahokam, odrůda krystalovaného křemene zbarveného většinou do fialova. To je ametyst. Je to oblíbený materiál pro výrobu nejrůznějších šperků a ozdob jako jsou náramky, náhrdelníky, přívěsky či klíčenky.

Z hlediska vlastností svého vzhledu může být ametyst průhledný, průsvitný i neprůsvitný. Z hlediska svého názvu se ametyst odvozuje od starořeckého slova ''methy'', které má význam ''medovina''.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.07.2013,12:36


Kirill Bulyčov - také znáte Alenku z planety Země?

Jméno Kirill Bulyčov je pseudonym složitějšího jména Igor Vsevolodovič Možejko. Doktor historických věd a hlavně světoznámý spisovatel řadící se ke špičce v žánru SCI-FI. Jako autor vstoupil poprvé do literatury vědeckými pracemi o historii asijských a afrických zemí. Následovaly vědeckofantastické povídky a v nich se objevila Alenka Selezněvová. Tato holčička se následně objevila v dalších autorových románech. Část autorovy tvorby je zaměřená pro děti a několik knih pro dospělé čtenáře.
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.07.2013,20:56


Céčka - fenomén pro hry i sběratelství

Céčka byla původně vyráběna pro závěsy do oken a dveří. Postupem času se stala oblíbená zejména u dětí a dorostu v 80. letech 20. století natolik, že se stala předmětem sběratelství a nejrůznějších kolektivních her. V následujícím textu si uvedeme více informací o tom, jakým způsobem lze céčka využít a zda mohou být fenoménem také v dnešní době.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.07.2013,06:44


Počet vypsaných článků na stránce: 10 z celkem 10 článků.
1  
název firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde. Jsme neplátci DPH.
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v